Teisinės intelektinės nuosavybės, privatumo ir slapukų naudojimo taisyklės

Šią svetainę valdo “Chevrolet Central and Eastern Europe Kft.”, 2040 Budaörs, Szabadság út 117, toliau vadinama: “Chevrolet”.

 

1. Intelektinė nuosavybė

Visa interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra intelektinė „Chevrolet“ nuosavybė. Šios medžiagos negalima kopijuoti, atgaminti ar įrašyti su tikslu vėliau peržiūrėti internetu. Nepaisant pirmiau pateiktos nuostatos, Jūs galite spausdinti išsamius šios interneto svetainės puslapius savo asmeniniam naudojimui. Mes kartais suteikiame galimybę iš interneto svetainės atsisiųsti darbalaukio paveikslėlius, ekrano užsklandas ir kitas naudingas priemones.

2. Nuoroda į interneto svetainę

Jei pageidaujate pateikti nuorodą į interneto svetainę, ji turi rodyti į pradinį puslapį.

3. Šioje interneto svetainėje pateikiamos informacijos tikslumas

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija yra skirta „Chevrolet“ klientams Lietuvoje, ji negali būti taikoma kitoms šalims. Mes imsimės visų galimų priemonių, kad šios interneto svetainės turinys būtų tikslus ir atitinkamai atnaujintas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės dėl pretenzijų ar nuostolių, kurie gali kilti dėl naudojimosi šios interneto svetainės turiniu. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti gaminių specifikacijas. Dėl faktinių gaminių specifikacijų, galiojančių Jūsų šalyje, pasitarkite su savo „Chevrolet“ atstovu.

4. Kaip mes traktuojame iš Jūsų gautą informaciją

„Chevrolet“ rūpinasi Jūsų privatumu. „Chevrolet“ nerinks jokios asmens tapatybę nustatančios informacijos apie Jus (tokios kaip Jūsų vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris ar el. pašto adresas, toliau – „asmens duomenys“), jeigu Jūs tokių duomenų nepateiksite mums savanoriškai. Jeigu nenorite, kad Jūsų asmens duomenys būtų renkami, nepateikite jų.

Be išankstinio Jūsų sutikimo „Chevrolet“ neteiks Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalimis savarankiškam naudojimui. „Chevrolet“ norėtų naudoti Jūsų asmens duomenis, kad galėtų informuoti Jus apie naujus produktus, paslaugas, ypatingus pasiūlymus ir įvertinti savo aptarnavimo kokybę bei ją patobulinti. Jūsų asmens duomenys šiais tikslais gali būti atskleisti tik susijusioms „Chevrolet“ įmonėms, mažmenininkams ir „Chevrolet“ paslaugų teikėjams, užsiimantiems Jūsų asmens duomenų apdorojimu, įskaitant jų saugojimą. Jeigu nenorite, kad taip atsitiktų, kreipkitės į mus žemiau nurodytu adresu. Kai kurie iš jų gali būti už Europos Sąjungos ribų, tačiau sutartimi jie bus įsipareigoję užtikrinti Jūsų asmens duomenų konfidencialumą bei bus įsipareigoję laikytis taikomų duomenų apsaugos įstatymų. Jeigu nebenorite daugiau gauti informacijos, prieš pateikdami savo asmens duomenis, tinklalapyje pateiktose formose pažymėkite atitinkamą langelį.

5. Elektroniniai ryšiai

Kad galėtumėme Jums siųsti informaciją, atitinkančią Jūsų poreikius ir pomėgius, mūsų el. laiškuose įtraukta „spustelėjimo URL“ nuoroda. Spustelėjimo URL leidžia mums stebėti ir rinkti tam tikrą informaciją, pvz., ar Jūs atvėrėte el. laišką ir kokias nuorodas jame spustelėjote. Surinkti duomenys yra naudojami padėti mums nustatyti Jūsų pomėgius ir savo klientams nebesiųsti nereikalingų žinučių.

Jei daugiau nebepageidaujate gauti papildomos informacijos arba norite būti pašalinti iš mūsų el. laiškų siuntimo sąrašo, pasinaudokite prenumeratos nutraukimo nuoroda, kuri pateikiama kiekviename iš mūsų gaunamame elektroniniame naujienlaikraštyje.

Mes pašalinsime šią informaciją iš mūsų esamų failų.

6. Reklamos veiklas

Jei sutiksite dalyvauti konkurse, lažybose ar kitoje reklaminės veiklos formoje, mes galėsime panaudoti Jūsų pateiktus asmens duomenis šioms programoms vykdyti.

7. Nuorodos į išorines interneto svetaines

Mūsų interneto svetainėje pateikiama nuorodų į kitas „Chevrolet“ interneto svetaines, mūsų platintojų, įgaliotųjų autoservisų bei kitų susijusių „Chevrolet“ įmonių interneto svetaines arba socialinių tinklų svetaines. Jei spustelėsite tokią nuorodą į pirmiau minėtas interneto svetaines, atminkite, kad tos interneto svetainės turi savo duomenų privatumo politiką ir mes negalime prisiimti jokios atsakomybės už tokias interneto svetaines. Prieš teikdami toms interneto svetainėms savo asmens duomenis, susipažinkite su jų privatumo politika.

8. Informacijos rinkimas ir naudojimas

Informacija, kurią mes automatiškai renkame ir laikome žurnalų failuose Jūsų kompiuteryje, yra Jūsų interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas ir kalbos nuostata, operacinė sistema, interneto paslaugų teikėjas (IPT) ir datos / laiko žyma.

Šią informaciją naudojame siekdami efektyviai valdyti savo interneto svetaines, sužinoti daugiau apie lankytojų elgseną mūsų svetainėse, analizuoti tendencijas ir rinkti demografinius (bendrinius) duomenis apie mūsų naudotojus. Šią surinktą informaciją mes galime panaudoti savo rinkodaros ir reklamos veikloje bei ryšiuose.

Jei kartu su asmens duomenimis mes naudojame nuasmenintą informaciją, ji yra traktuojama kaip asmens duomenys, kol yra susieta su asmens duomenimis.

9. Slapukų naudojima

Jums davus sutikimą, „Chevrolet“ interneto svetainė, el. laiškai, interneto tarnybos, reklamos ir interaktyvios programos gali naudoti „slapukus“ ir kitas technologijas, pvz., tinklalapio švyturius (angl. web beacons) ir pikselių žymas.

„Slapukas“ – tai informacinė teksto eilutė, kurią mūsų interneto svetainės serveris nusiunčia į Jūsų kompiuterio standžiajame diske laikomą naršyklės slapuko failą. Užmezgus ryšį tarp interneto svetainės serverio ir Jūsų interneto naršyklės, leidžiama mūsų interneto svetainei Jus įsiminti. Pagrindinė slapukų paskirtis – identifikuoti naudotojus ir leisti mūsų interneto svetainės serveriui rodyti Jums pritaikytus tinklalapius, dėl kurių Jūsų apsilankymas „Chevrolet“ interneto svetainėje tampa labiau asmeninis ir mes geriau tenkiname Jūsų individualius poreikius.

„Chevrolet“ ir mūsų partneriai taip pat naudoja slapukus ir kitas technologijas, leidžiančias įsiminti asmeninę informaciją Jums lankantis mūsų interneto svetainėje, naudojantis programomis ar internetu teikiamomis paslaugomis. Pavyzdys – informacija, Jūsų anksčiau pateikta interneto svetainėje.

Šioje interneto svetainėje naudojami tokių tipų slapukai:

  • Sesijos slapukai: tai – laikinieji slapukai, kurie Jūsų naršyklės slapukų faile būna tol, kol naršote mūsų svetainę. Slapukas baigia galioti Jums neatlikus svetainėje jokių veiksmų nustatytą laiko tarpą.
  • Nuolatiniai slapukai: šio tipo slapukai Jūsų naršyklės slapukų faile laikomi gerokai ilgiau. Šis laikotarpis priklauso nuo Jūsų pasirinkimo, kurį nustatote savo interneto naršyklės nuostatų skyrelyje. Nuolatiniai slapukai leidžia perduoti informaciją į interneto svetainės serverį kaskart, kai naudotojas apsilanko interneto svetainėje. Nuolatiniai slapukai dar vadinami sekimo slapukais.
10. Trečiųjų šalių slapukai

Jums davus sutikimą, „Chevrolet“ kartais gali naudoti trečiųjų šalių reklamuotojus ir teikti reklamas bei sekti savo rinkodaros ryšius. Trečiųjų šalių reklamuotojai naudoja slapukus reklamų efektyvumui matuoti ir jų turiniui pritaikyti. Trečiųjų šalių reklamuotojai gali rinkti geografinius bei kontaktinius duomenis (pvz., el. pašto adresus).

Šių trečiųjų šalių reklamuotojų privatumo politikoje nurodyta papildomos informacijos apie jų slapukų panaudojimą. Jei norite sužinoti daugiau apie konkrečių trečiųjų šalių privatumo praktiką, galite apsilankyti Reklamos tinkle iniciatyvos interneto svetainėje, kurioje papildomai pateikiama informacijos, kaip atsisakyti reklamos.

11. Interneto svetainės švyturiai (angl. web beacons) ir pikseliai

Mūsų interneto svetainėse ir siunčiamuose el. laiškuose gali būti elektroninis vaizdas, vadinamas interneto svetainės švyturiu (angl. web beacons) arba pikselio žyma. Interneto svetainės švyturiai ir pikselių žymos daugiausiai naudojamos trečiųjų šalių technologijose, pvz., „Google Analytics“, kur jų paskirtis – stebėti mūsų svetainės lankytojų aktyvumą.

12. Slapukų įjungimas ir išjungimas

Jūs galite priimti slapukus arba jų nepriimti, pakeisdami savo interneto naršyklės nuostatas. Žr. savo interneto naršyklės instrukcijas arba apsilankykite Svetainės puslapyje apie slapukus, kur plačiau sužinosite apie savo naršyklės nuostatų keitimą.

Atminkite, kad išjungus slapukus nebus galima naudotis kai kuriomis „Chevrolet“ interneto svetainės funkcijomis.

13. Kaip susisiekti su mumis privatumo klausimais.

Jei turite nuogąstavimų ar klausimų dėl mūsų privatumo politikos arba norite sužinoti, kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenis, galite susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu (žr. toliau). Tas pat taikoma ir tuo atveju, jei pageidaujate peržiūrėti savo asmens duomenis arba juos ištaisyti, sustabdyti jų tvarkymą arba sunaikinti. Mes dėsime pagrįstas pastangas patenkinti Jūsų prašymus.

info-lt@chevrolet-crm.com

Data: 05.01.2012