Kaip „Chevrolet“ naudoja slapukus

Mes siekiame palengvinti jums mūsų naudojamų slapukų kontrolę. Mes įsipareigojame paklusti jūsų nustatytoms privatumo nuostatoms, tačiau iki visi reikalingi pakeitimai bus atlikti „Chevrolet Lietuva“ – gali būti, kad nedidelis slapukų kiekis nebus kontroliuojamas teisingai.

Slapukų naudojamų puslapyje Chevrolet.lt naudojimo nustatymus galite keisti atitinkamai keisdami savo naršyklės nustatymus.

Vos tiktai nustatysite atitinkamą slapukų naudojimo lygį savo naršyklėje, mes įsipareigojame įrašyti arba nuskaityti tik slapukus atitinkančius jūsų naršyklės nustatymus. Visi iki nuostatų pakeitimo jūsų kompiuteryje įrašyti slapukai liks aktyvūs. Juos galite ištrinti pasinaudoję atitinkamomis jūsų naršyklės nuostatomis.

Svarbu žinoti, kad jūsų slapukų nuostatoms įsiminti mes naudojame atitinkamą slapuką, o tai lemia keletą žemiau išvardintų pasekmių:

Jei ištrinsite visus kompiuteryje saugomus slapukus – teks iš naujo pakeisti ir slapukų naudojimo nuostatas.

Naudojant kitą įrenginį, kompiuterio naudotojo profilį ar naršyklę, nuostatas turėsite pakeisti iš naujo.

Slapukai naudojami Chevrolet.lt puslapyje atitinka žemiau išvardintas Tarptautinių prekybos ir pramonės rūmų slapukų aprašo kategorijas:

Būtinieji

Kokie slapukai yra „būtinieji“?

Šie slapukai leidžia vartotojui laisvai naudotis puslapiu ir jo esminėmis dalimis, tokiomis kaip saugiomis zonomis, pirkinių krepšeliais bei elektroninėmis sąskaitomis. Šie slapukai nerenka jokios informacijos galimos naudoti rinkodaros tikslais bei neįsimena internete lankomų vietų.

Kam juos naudojame?

 • Įsimindami informaciją, tokią kaip jūsų įvesti užsakymo formų duomenys, jei tos pačios naršymo sesijos metu pereinate į kitą puslapį
 • Įsimindami jūsų užsakytas prekes ar paslaugas kol pereinate į išsiregistravimo puslapį
 • Identifikuojant jus kaip prisijungusį prie puslapio Chevrolet.lt
 • Užtikrindami, kad esate prisijungę prie reikiamos paslaugos mūsų puslapyje tuo metu kai ką nors keičiame savo puslapyje

Kam NENAUDOJAME būtinųjų slapukų?

 • Rinkdami informaciją, kuri galėtų būti panaudota reklamuojant jums produktus ar paslaugas
 • Įsimindami jūsų nuostatas ar prisijungimo duomenis ilgiau nei esamo apsilankymo puslapyje metu

Dėmesio

Priimti šiuos slapukus yra būtina naudojimosi mūsų puslapiu sąlyga. Jei savo naršyklei neleisite priimti šių slapukų negalėsime garantuoti jūsų duomenų saugumo bei nuspėti puslapio veikimo sesijos metu.

Chevrolet.lt „Būtinieji“ slapukai

 • BIGipServer
 • JSESSIONID

Elgesio nuostatų

„Elgesio nuostatų“ slapukai renka informaciją apie tai kaip naudojatės mūsų puslapiu: pavyzdžiui – kuriuos puslapius lankote, taip pat – jei susiduriate su techninėmis problemomis. Šie slapukai nerenka jokios jus identifikuoti leidžiančios informacijos. Visa renkama informacija yra anoniminė bei naudojama tik tam, kad galėtume pagerinti savo puslapio darbą, suprasti kuo domisi mūsų puslapio lankytojai, o taip pat matuodami savo reklamos efektyvumą.

Kam juos naudojame?

 • Rinkdami puslapio lankomumo bei naudojimo statistiką
 • Tirdami savo reklamos efektyvumą (N.B. mes NENAUDOJAME šios informacijos nukreipti reklamos jums tuomet jei lankotės kituose puslapiuose)
 • Teikdami grįžtamąjį ryšį savo partneriams apie tai, kad vienas iš mūsų puslapio lankytojų apsilankė jų puslapiuose. Taip pat gali būti teikiama informacija apie įsigytus produktus. Tai leidžia mūsų partneriams pakartotinai panaudoti šia informaciją planuojant savo tolimesnius reklamos veiksmus.
 • Padedant gerinti mūsų puslapio veikimą, matuojant visas apsilankymo metu kylančias problemas.
 • Bandant įvairius puslapio dizaino sprendimus

Kam NENAUDOJAME „Elgesio nuostatų“ slapukų?

 • Rinkdami informaciją, kuri galėtų būti panaudota reklamuojant jums produktus ar paslaugas kituose puslapiuose
 • Įsimindami jūsų nuostatas ar prisijungimo duomenis ilgiau nei esamo apsilankymo puslapyje metu
 • Nukreipiant jums reklamą lankantis kituose puslapiuose

Kai kuriais atvejais šie slapukai mums užsakius gali būti administruojami trečių šalių paslaugų teikėjų, tačiau mes neleidžiame trečiųjų šalių paslaugų teikėjams naudotis slapukais jokiais kitais nei išvardinta anksčiau tikslais.

Dėmesio

Jei naudojatės mūsų puslapiu reiškia, kad savo nuostatose esate leidę naršyklei priimti „Elgesio nuostatų“ slapukus.

Priimti šiuos slapukus yra naudojimosi mūsų puslapiu būtina sąlyga. Jei savo naršyklei neleisite priimti šių slapukų negalėsime garantuoti jūsų duomenų saugumo bei nuspėti puslapio veikimo sesijos metu.

Chevrolet.lt „Elgesio nuostatų“ slapukai

 • S_fid
 • s_nr1
 • S_nr2
 • s_ppv
 • s_cc
 • S_sq

Funkcionalumo

„Funkcionalumo“ slapukai naudojami teikiant paslaugas arba įsimenant jūsų nustatymus, siekiant pagerinti jūsų apsilankymą mūsų puslapyje.

Kam juos naudojame?

 • Įsimindami jūsų puslapio nustatymus tokius kaip išdėstymas, teksto dydis, spalvos, kiti nustatymai.
 • Įsimindami ar jau esame siūlę jums dalyvauti apklausoje (kad neklausinėtume tų pačių dalykų daug kartų)
 • Siūlydami jums gyvo pokalbio sesijas, siekdami suteikti jums pagalbą
 • Dalindamiesi informacija su partneriais teikiančiais paslaugas mūsų puslapyje. Informacija, kurią perduodame savo partneriams skirta naudoti tik teikiant paslaugas, produktus ar funkcijas, bet ne jokiems kitiems tikslams.

Kam NENAUDOJAME „Funkcionalumo“ slapukų?

 • Nukreipiant jums reklamą lankantis kituose puslapiuose

Kai kuriais atvejais šie slapukai mums užsakius gali būti administruojami trečių šalių paslaugų teikėjų, tačiau mes neleidžiame trečiųjų šalių paslaugų teikėjams naudotis slapukais jokiais kitais nei išvardinta anksčiau tikslais.

Šių slapukų naudojimą galite laisvai kontroliuoti tačiau primename, kad pasirinkus jų nepriimti mes negalėsime jums pasiūlyti kai kurių paslaugų bei pagalbos. Atsisakius šių slapukų taip pat negalėsime žinoti, jog vienų ar kitų paslaugų esate atsisakę.

Nukreipiantieji

„Nukreipiantieji“ slapukai yra susieti su trečiųjų šalių teikiamomis paslaugomis, tokiomis kaip „Like“ ar „Share“ mygtukai. Trečiosios šalys teikia šias paslaugas mainais už pripažinimą, jog lankėtės mūsų puslapyje.

Kam juos naudojame?

 • Susiedami savo puslapį su socialiniais tinklais tokiais kaip „Facebook“, kurie savo ruožtu vėliau informaciją apie tai, kad lankėtės mūsų puslapyje gali naudoti nukreipdami jums reklamą kituose puslapiuose.
 • Teikdami informaciją apie jūsų vizitą reklamos agentūroms, kurios remdamosis šia informacija vėliau gali nukreipti jums reklamas, kuriomis jūs galėtumėte susidomėti.

Šių slapukų naudojimą galite laisvai kontroliuoti tačiau primename, kad pasirinkus jų nepriimti mes negalėsime jums pasiūlyti kai kurių paslaugų. Visi šie slapukai yra administruojami trečiųjų šalių, todėl galite taip pat naudoti trečiųjų šalių suteiktus įrankius jiems valdyti arba riboti.

Slapukas
Savininkas
YSC
ACDC
UDC
UIC
uid
NID
ActivityInfo2
u2
guest_id
pid
VISITOR_INFO1_LIVE

Papildoma informacija

Papildoma informacija apie slapukus
Naudingos informacijos apie slapukus rasite paspaudę šią nuorodą:
http://www.allaboutcookies.org

Tarptautinis reklamos biuras
Reklamos industrija yra parengusi rekomendacijų elgesio modeliais grįstos reklamos bei privatumo internete temomis, kurias galite rasti paspaudę šią nuorodą:
http://www.youronlinechoices.eu

Tarptautiniai Jungtinės Karalystės prekybos ir pramonės rūmai (ICC)
Informaciją apie ICC (UK) ir JK slapukų naudojimo rekomendacijas galite rasti ICC puslapyje internete, atitinkamame skyriuje:
http://www.international-chamber.co.uk/our-expertise/digitaleconomy