„Chevrolet“ užtikrina automobilių savininkams dvasios ramybę

Nors „Chevrolet“ nutraukė prekybą naujais automobiliais Lietuvoje, mes ir toliau teiksime „Chevrolet“ savininkams paslaugas įgaliotųjų techninės priežiūros centrų tinkle. Sužinokite apie tai toliau…

„Chevrolet“ nutraukia prekybą

Prekyba naujais „Chevrolet“ automobiliais baigėsi

Lietuvoje baigta prekiauti naujais „Chevrolet“ automobiliais.

Jūs ir kiti „Chevrolet“ klientai galite būti visiškai tikri, kad „Chevrolet“ vykdys savo įsipareigojimą pasirūpinti Jumis ir Jūsų automobiliu. Visi įgaliotieji „Chevrolet“ atstovai ir toliau teiks automobilių techninės priežiūros paslaugas bei tieks originalias atsargines dalis „Chevrolet“ automobiliams, taip, kaip dabar. Visi mūsų raštu patvirtinti garantiniai įsipareigojimai bei „Chevrolet“ automobilių techninės priežiūros planai lieka galioti taip, kaip tai yra apibrėžta atitinkamoje sutartyje.

Apytiksliai 2 000 „Chevrolet“ techninės priežiūros centrų Vakarų ir Centrinėje Europoje ir toliau veiks bei teiks Jums automobilio techninės priežiūros, garantinio bei negarantinio remonto paslaugas, kurių Jūsų automobiliui gali prireikti ateityje. Lietuvoje ir toliau galėsite naudotis 3 įgaliotųjų remonto centrų paslaugomis. Jų adresus rasite paspaudę šią nuorodą.

Jei reikalinga papildoma pagalba, skambinkite mūsų pagalbos numeriu.
Tel.: 00 36 23 447 394 (anglų kalba)

Autorizuotąjį techninės priežiūros centrą

Autorizuotąjį techninės priežiūros centrą

Nors „Chevrolet“ ir nutraukė prekyba naujais automobiliais Europoje, mūsų įgaliotųjų techninės priežiūros centrų tinklas ir toliau teiks jums paslaugas bei prireikus sutaisys jūsų automobilį. Kaip ir šiandien, jis ir toliau tieks originalias „Chevrolet“ automobilių atsargines dalis. Vakarų ir Centrinėje Europoje ir toliau paslaugas teiks apytiksliai 2 000 „Chevrolet“ techninės priežiūros centrų.
Lietuvoje jūsų paslaugoms veikia 3 įgaliotieji remonto centrai. Jų adresus rasite čia.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei Jums reikalinga mūsų pagalba – visuomet galite susisiekti su mumis telefonu arba atsiųsti savo klausimus bei komentarus el. paštu. Jei pagalba reikalinga kelionės metu – galite paskambinti vienu iš nurodytų „Euro Service“ pagalbos tarnybos numerių.


Opel

Aplankykite „Opel“ puslapį internete.

Norėtumėte įsigyti naują „Chevrolet“ automobilį? Deja, to padaryti nebepavyks. Gera žinia yra tai, kad „Opel“ Jums siūlo didelį pasirinkimą aukštos kokybės ir puikios išvaizdos automobilių, aprūpintų pažangiausiomis technologijomis bei pasižyminčių geriausiomis savybėmis.

Automobilio ir pramogų bei informacinės sistemos vartotojo instrukcijos

Automobilio ir pramogų bei informacinės sistemos vartotojo instrukcijos

Ieškote tikslių automobilio techninių duomenų, patarimo kaip naudotis arba prižiūrėti savo „Chevrolet“? Visa tai rasite automobilio savininko instrukcijoje.

„myChevrolet“

Registruokitės „myChevrolet“ portale ir palengvinkite savo automobilio priežiūrą. Priminsime Jums automobilio techninės priežiūros intervalus, suteiksime daug įvairios ir naudingos informacijos. Ši paslauga skirta Jums ir Jūsų automobiliui, o registracija yra paprasta ir tetruks akimirksnį.


Euro Service pagalbos kelyje paslauga

Euro Service pagalbos kelyje paslauga

Keliaukite užtikrintai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jei automobilis sugestų „Chevrolet Euro Service“ padarys viską, kad kelionės tikslą pasiektumėte greitai ir lengvai. Paslauga veikia 36 mėnesius po to kai užregistravote savo naująjį automobilį. Ji veikia daugiau nei 40-yje Europos šalių, todėl idealiai tinka netgi ilgoje atostogų kelionėje.

Garantija

Garantija

Kiekvieno CHEVROLET automobilio pirkėjui suteikiama puiki 3 metų trukmės arba 100 000 kilometrų ridos garantija. 2 metų trukmės garantija taikoma neribojant ridos.

Pasibaigus šiai gamyklos suteiktai garantijai, mes siūlome išplėstinę garantiją, kol jūsų CHEVROLET automobilio amžius pasieks 5 metus arba kol jis nuriedės 150 000 km, jei savo naują CHEVROLET automobilį įsigijote iš mūsų atstovybės 2012 m. sausio 1 d. arba vėliau. Daugiau informacijos apie garantijos pratęsimą mielai suteiks mūsų atstovybės darbuotojai.

Automobilio eksploatacijos pabaiga

Automobilio eksploatacijos pabaiga

Visi geri dalykai kada nors baigiasi. Esame tikri, kad jūs daugelį metų su pasimėgavimu vairuosite savo automobilį ir naudositės juo, tačiau žinome, kad vieną dieną ateis laikas su juo atsisveikinti.

Mes, „Chevrolet“ darbuotojai, esame įsipareigoję laikytis savo teisinių įsipareigojimų, kaip ir įsipareigojimo dėl grąžinamojo perdirbimo. Mes nemokamai* priimsime iš jūsų netinkamą eksploatuoti transporto priemonę, o iki 85 proc. jūsų senojo automobilio dalių bus perdirbtos arba atgautos. Mes taip pat esame įsipareigoję priimti netinkamus eksploatuoti „Daewoo“ automobilius.